Datums: 20-07-2019
Ceļā: 42 dienas
Paveikti: 580 km
komentēt uz BORJOMI
Diena#34 [30/03/11]: Slēpošanas maģīstrāle

Diena sākās samērā vēlu, taču ar kārtīgām brokastīm un iespēju tikt pie interneta. Taka ir kā slēpošanas maģistrāle – atzīmes, sniegs noblietēts, cilvēki sastopami. Šī apkārtne ir populāra, un te viss ir izdarīts, lai ļaudis justos maksimāli labi. Ej un ne par ko neuztraucies.
Laiks ir saulains, taču debesīs slīd arī mākoņi un pūš vējš. Nav pārāk silts, kas ir labi. Uz vakarpusi jau esmu izgājis no nacionālā parka un sāku ceļu augšup, dienas beigās jau esmu 300 m augstāk. Ceļā satiku jaunu norvēģi Nansenu, kas beidza savu maršrutu un steidzās mājup. Viņš gāja pa to pašu ceļu, ko es, tikai pretējā virzienā, un tas viņam aizņēma 12 dienas. Pozitīvs puisis. Apmainījāmies ar kontaktiem, ceru, ka „nepazaudēsimies”.
Interesanti, ka vakarpusē pavērās it kā otrā elpa. Nejūtu nogurumu, esmu spēka pilns un mundrs, it kā tikko būtu uzsācis ceļu. Varbūt karstā duša noskalojusi visu nogurumu. Vai desas luņķis, kuru sabāzu aiz abiem vaigiem  Taču sajūtas ir pavisam citādas, kaut kas ir pārslēdzies.
Vakarā sāka brangi snigt, telti no vēja paslēpu aiz liela akmens. Jau esmu kļuvis par profesionālu aizvēja sienu būvētāju.  Astoņās stundās – 19 km.

General Sponsorship:

Technical Sponsorship:


Travel Equipment:

Media Sponsorship:

Media Support: