Datums: 20-07-2019
Ceļā: 42 dienas
Paveikti: 580 km
komentēt uz BORJOMI
Diena#25 [21/03/11]: Vāciešu evakuācija

Agrs rīts, plkst. 6.30. Vējš noklusis. Viss balts kā piens, redzamība – 30 m. Nolēmu tomēr doties ceļā, jo vajadzīgajā virzienā ved marķēts sniegmobīļu ceļš. Lēni kāpju augšup. Parādās vējš, sāk snigt. Marķējums aizved pa kreisi, taču tajā pusē ir stāvs un klinšains pacēlums, turklāt laiks ari pasliktinās. Nolēmu neatkārtot varoņdarbus un šo masīvu tomēr apiet. Spots nelaiž cauri signālu. Taka lēni vijas lejup, vējš pūš mugurā. Kad kātoju apkārt ezeram, vējš un sniegs triecās tieši sejā. Ļoti nepatīkama sajūta.
Satiku makšķerniekus, viņi izstāstīja, ka šajās dienās no šī apgabala evakuēti četri vācieši. Un taču tieši no rīta tūristu namiņa viesu grāmatā lasīju 17. marta ierakstu, ko bija atstājuši šie četri vācieši! Vēlāk redzēju arī glābēju grupiņu, bet nodomāju, ka notiek mācības... Tādas tās lietiņas. Te viss ir nopietni un ākstīties šajā vietā nedrīkst.
Izdevās tikt līdz tūristu namiņam. Rezultātā – 32 km 12 stundās, esmu arī 400 m zemāk. Viss smeldz. Toties vējš nedaudz izdzenājis miglu.

General Sponsorship:

Technical Sponsorship:


Travel Equipment:

Media Sponsorship:

Media Support: