Datums: 20-07-2019
Ceļā: 42 dienas
Paveikti: 580 km
komentēt uz BORJOMI
Diena#23 [19/03/11]: Sūtījums ir klāt, var turpināt ceļu.

16. martā Vladimirs nokļuva Kilpisjarvi pilsētiņā, kur gaidīja svarīgu sūtījumu ar slēpju rezerves stiprinājumiem. 18. martā paciņa bija klāt, Vladimirs nopirka vajadzīgo proviantu un ar piekrautu mugursomu atkal devās ceļā. Todien divu stundu laikā viņš pieveica 15 km, bet vakarā iekārtojās uz naktsguļu vietā, kur robežas trīs valstis – Somija, Zviedrija un Norvēģija.
19. martā Vladimirs turpināja ceļu jau Zviedrijas teritorijā, bet 20. marta vakarpusē atkal šķērsoja robežu un nu jau ir Norvēģijā. Atkal periodiski nav tīkla pārklājuma viņa mobilajam tālrunim.
19. martā Vladimirs mums atsūtīja šādu ziņu:

Pamazītēm, pa drusciņai visu dienu rāpos augšup. Pēc tam augšā un lejā pa četrām kalnu pārejām. Laiks maitājas, krīt smalks snieģelis. Nolēmu nometni ierīkot laicīgāk. Noieti 15 km septiņu stundu laikā, esmu nokļuvis arī 360 m augstāk. Kopā noslēpoti 276 km. Vietām zemi klāj firns – blīvs, kristalizējies sniegs. Jāsaka, ka ķermenis ātri ir „izlaidies”, atradis no slodzes. Turklāt tagad taču atkal esmu apkrāvies ar pilnu uzkabi! Kājas smeldz, būs jādakterē! :)

General Sponsorship:

Technical Sponsorship:


Travel Equipment:

Media Sponsorship:

Media Support: